Subway Surfers

Subway Surfers
3/5

Android telefonlarda popüler olan Subway Surfers oyununun amacı sonsuz koşu ve koşarken altınları toplayarak engelleri aşmak. Mobil telefonlar için yazılmış bu oyun diğer rakiplerine göre daha çok tercih ediliyor. 

Subway Surfers’da birbirinden güzel görevler bulunmaktadır. Örnek verecek olursak çeşitli harfleri toplayarak, fazla altın kazanma şansımız var. Ayrıca görevleri tamamladığınız zaman size hediye edilen kutudan yeni eşyalar ve kostümler kazana bilirsiniz.  Oyunda ilerledikçe karakter daha çok hızlandığı içi daha çok dikkatli olmanız gerekiyor. Hareket eden tirenlere dikkat etmelisiniz.

Oyundaki topladığınız altınları sırasıyla; Altın toplayıcı mıknatıs (Coin Magnet), Jetpack, 2X Multiplier ve en son olarak Super Sneakers yükseltmelerini yapmak için kullanırsanız, yeni kostümler için daha kolay altın toplayabilirsiniz.

Sonsuza doğru koştuğumuz oyunda altınların yanında bir takım mor renkte gizemli kutular bulunuyor. Bu gizemli kutuların içerisinden farklı güçlendirmeler, altınlar ve karakterlerin kilitlerini açabilmeniz için çeşitli hediyeler çıkıyor. Eğer şanslı biriyseniz bu kutular sayesinde Jackpot yaparak, tek seferde 100.000 altının sahibi olabilirsiniz.

Reklamlar
Oyun Videosu
Yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.